stred
Aktuální rezervace
Kde nás najdete?

Trenéři

Výuku dětí, mládeže i dospělích zajišťují trenéři s dlouholetými tenisovými zkušenostmi. Tréninky probíhají ve skupinách, maximálně 4 dětí na hodině. Je možno také trénovat individuálně. Při tréninkových aktivitách dbáme na bezpečnost a zdraví Vás i Vašich dětí.

Na začátku Vám poradíme při výběru tenisové rakety i jiného vybavení. Z počátku máte možnost si raketu zapůjčit.

cara Tomáš Frýda

Mgr. Tomáš Frýda

telefon

+420 603 790 530

email

tenisfryda@seznam.cz

Mé první seznámení s tenisem proběhlo na kurtech TK Černošice v 9 letech. Ve 12 letech jsem přestoupil do tenisového klubu Sparta Praha, kde jsem trénoval do 18 let. Na československém celostátním žebříčku jsem se pravidelně umísťoval mezi 10. - 15. místem.

Po maturitě na Gymnáziu Jana Keplera jsem tenisově opustil ČR a pravidelně hrál turnaje a mistrovské soutěže v Německu, a to v Norimberku, Mnichově a nakonec v Regensburku. Tenisu jsem se trenérsky věnoval i při studiu Právnické fakulty UK v Praze. Po dokončení studia jsem 1 rok pracoval v advokacii, ale nakonec zvítězil tenis a v roce 2004 jsem se dohodl s tenisovým klubem TK Černošice, kde byla otevřena tenisová škola.

cara Martin Holoubek

Martin Holoubek

telefon

+420 603 390 949

Jsem student Vysoké školy ekonomické v Praze. Raketu jsem poprvé držel na kurtech v Praze, když mi bylo 5 let. Tenisově jsem vyrůstal pod vedením svého táty v Černošicích, kde jsem také začal se závodním tenisem. Poté jsem hrál nejvyšší mládežnické soutěže družstev v několika dalších středočeských klubech. Vyhrál jsem mnoho turnajů jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Trénování se více věnuji přibližně od 17 let. Mám zkušenosti i se zahraničním tenisem. Na jaře 2009 jsem hrál a trénoval v americkém Bostonu.

cara Kristýna Pivcová

Kristýna Pivcová

telefon

+420 732 740 972

K tenisu jsem se dostala ve svých 6 letech díky svému otci a strýci, kteří postavili kurt přímo u chalupy, tam začaly mé první tenisové krůčky. Se závodním tenisem jsem začala v TJ Lokomotiva Beroun, kde jsem hrála mládežnické krajské soutěže družstev. V turnajích jednotlivců jsem se několikrát zúčastnila mistrovství ČR. Svojí tenisovou kariéru jsem ukončila ve 20-ti letech v klubu TK Neridé, kde jsem hrála nejprve divizi a poté II. ligu, ve které jsem měla možnost si zahrát s hráči známých jmen jako např. Pavel Vízner, Martin Fassati či Martin Střelba. Po ukončení mého aktivního hraní jsem věděla, že chci svůj tenisový um předávat malým dětem a proto jsem se začala věnovat trénérské činnosti. Trénování dětí a mládeže se věnuji již 13 let – práce s nimi mě moc baví, ráda vidím jejich nadšení, soutěživost, bezprostřednost a samozřejmě mě také těší jejich tenisové úspěchy při soutěžích a na turnajích.

cara

Bc. Pepa Čihák

telefon

+420 728 180 619

Jsem studentem magisterského studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, kde studuji obor Tělesná výchova a sport se zaměřením na trenérství tenisu. S tenisem jsem začal již v útlém věku v domovském klubu TK Černošice, kde stále aktivně působím. Dále se na soutěžní úrovni věnuji stolnímu tenisu a volejbalu. Jsem trenér tenisu 3. třídy a momentálně pracuji na získání 1. trenérské třídy. Dále jsem instruktor fitness a certifikovaný výživový poradce. V Tenis Frýda se kromě trénování tenisu věnuji i kondiční přípravě a výživovému poradenství. Trenérské činnosti se věnuji od roku 2010, velmi mě baví a mám v plánu se jí věnovat i nadále.

cara

Miroslav Matějka

telefon

+420 608 702 183

cara

Tomáš Holoubek

telefon

+420 737 682 257

nábor ČTS Sportovní hala Černošice Protenis TC Mokropsy Fyzioterapie Černošice Facebook

Mgr. Tomáš Frýda | tel.: +420 603 790 530 | email: tenisfryda@seznam.cz | Tenis Frýda - Černošice | 2010 #vytvořil IMR4HIL & fanky | Administrace